Červenec 2012

Madla

31. července 2012 v 17:29 | Franch
Madla

Popis: Začíná někdo z vaší stáje výcvik jízdy na koni? Nebo se chcete naučit něco málo z voltíže? Tak to tu jsou naše madla právě pro vás!!!
Cena: 5 Kč
Velikost: Normal, Maxi, Pony, Arab
Barva: Jen tato a nebo světlejší
Dostupnost: Neomezeno
Foto:
Dečka není součástí!!!!!!!

Dneska dvě témata

31. července 2012 v 15:53 | Franch |  Novinky
Ahoj, dneska vám napíšu článek o takových dvou tématech.
Areal: Rozhodla sem se tak že si nechám jen mou dřevěnou stáj (pro 3 koně) a možná jednu papírovou (1 kun). Udělám velké dvě nebo tři pastvi a dvě cvičiště. Do výběhu udělám stříšku. Koníci se budou aklimatizovat a budou bydlet všichni venku až na vyjímky, kteří budou mít stáj a to bude těžké rozhodování vím určitě že to bude Princ, DR.Q a Kravata a možná ještě ten čtvrtý ale kdo to bude to netuším.
SR: Zejmalo by mě jak obíháte SR. Já to dělám tak že vás mám vššechny uložené jako oblíbené položky a jenom klikám přečtu okomentuji a jedu k dalšímu. Mám vás tam dané uplně stejně jako na blogu takže se někdy bohužel staně že třeba k Pompin se nedostanu jelikož mě někdo vykopne z počítače. Ale to pak vždycky napravím když se tam dostanu znovu. Když se nudím dávám komentáře ke starým článkum. Jinak v září tu bude nový zápis SR, chci v tom mít pořádek. A jak obíháte vy????

Tak zatím ahoj

P.S.: Udělaly ste mi radost s komentáři!!!!! Děkuji

Třásně

30. července 2012 v 17:14 | Franch

Třásně


Popis: Celokožené třásně jistě potěší vašeho koníka a usnadní mu život na pastvině v době léta a jara, tedy v období hmyzu. Vhodné do stáje i na louku. dole mají zapínání takže koníkovy jen tak nespadnou :-)
Cena: 5 Kč
Velikost: Pony, Normal, Maxi Arab
Barva: Jen tato
Dostupnost: Zatím neomezeno
Foto:

Otázníky kolem areálu

30. července 2012 v 13:35 | Franch |  Novinky
Ahoj, dneska sem byla fotit mé tři koníky které mám jako jediné u sebe. Fotečky ale nevím kdy budou. Včéra sem pomohla bráchovy stlouct bedínku a tak mě napadlo že si jí dneska také udělám na věcičky pro koníky. Asi si zruším areal už nebudu mít stáje. Jen si v novém bytě natluču na stěny poličky a tam budou koníci a jezdci na nich budou asi sedět, nebo stát vedle. A věci jako sedla a jiné. Bych dala do té krabičky kterou dneska ztluču. Myslíte že toho nebudu litovat? Když bych neměla areal???? Nebo ho mám mít jako v Nýrsku. Tam sem ho měla rozložený po celém pokoji a byl fakt pěkný. Uznávám že sem si s ním i hrála. Nebo bych neměla jenom stáje a baráky pro lidi. Měla bych jenom cvičistě a pastviny v nějakém rohu pokoje. Co myslíte???? No nic víc psát nebudu jelikož dlouhé články se nechtěj nikomu komentovat jak sem zjistila!!!! Snad bude dneska alespon jeden komentář od mého SRka! né jako včéra tak zatím ahoj.

Uzda pletená

29. července 2012 v 17:21 | Franch
Uzda pletená

Popis: Tato myslím krásná uzdéčka má pletený nánosník, na čelence má pruh barvy nánosníku. Hodí se spíše na westernové ježdění.
Cena: 8 Kč
Velikost: Pony, Normal, Maxi, Arab
Barva: Barva nánosníku: modrá, bílá, hnědo bílá, oranžová, hnědá, po dohodě možná i jiná.
Dostupnost: Neomezeno
Foto:

Mám traditionala (Konečně)

29. července 2012 v 10:58 | Franch |  Novinky
Ahoj holky a popřípadě kluci jestli sem nějací zavítají ale to pochybuji. Takže nakonec tu jsem sem si vzala s sebou k babi a pak k tetě notebook, sem si myslela že si nebudu moc vzít ale prej jo takže sem tu. Včera sem dostala od babičky s dědou dárek k mím narozeninám (19.7.) byl to breyer traditional od TH jak sem vám říkala že sem si ho vybrala, a je to:
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Sapphire!!!!Smějící se Jak já jí miluju! Je uplně užasná. Až si změníme adresu bydliště tak jí koupím jezdkini asi Megan. Možná ještě dneska jí nafotím ale prosím vás co by jste řekly že by to mohlo být za plemeno??? Já bych dala Holandský teplokrevník a nebo Hanovera. Je moc hezká má jen pár nepatrných vad a to škrábaneček na noze jak byla přidělaná v krabici. nějakou žlutou pidi tečku na zádi (nevím jak se tam dostala ale už tam byla v krabici. Něco jako že moje Kravata má dvě bílé tečky na kohoutku taky už z obchodu.) A to je všechno Našetřím si asi na dalšího traditionala at nemám jen jednoho a taky by se mi hodil classic. Jinak se hrozně těším na ty MW koníky dlouho sem je chtěla a tedkon budu mít a hned tři. Jinak až nafotím tak u mě má Rainbow a tuším že Pompin diplomek za bleskovku o breyerech udělám vám tu o schleich ale až zítra možná dneska. No nic možná ale jen možná bude další přírustek a to nějákej asi schleich nebo collecta jelikož sme u babi a od ní si z prázdnin většinou odvážím minimálně jeden model koníka. I když nevím když mám Sapphire ale možnáááá jo uvidím. Jinak zatím ahoj jdu vás oběhnout!!!!

Princ

27. července 2012 v 16:59 | Franch
Jméno: Princ
Narození: 7.5.2008
Plemeno: Hanoverský kůň
Pohlavý: Hřebec
Majitel: Pat a Franciska Tea
Potomci:
Cena:169Kč
Obchod: Maxi Pompo, Ml.Boleslav- Bondy
Značka: Collecta
Rok výroby: 2010
Poznámky: Pat s Franciskou si Prince koupily z konského utulku, tam ho dal majitel po velkém požáru. Koník nechtěl spolupracovat ale byl mírný. V útulku ho zase naučily částečně duvěřovat lidem a dá se s ním spolupracovat. Ale dokončit práci s ním chtějí práve Franciska s Patem kteří se chtějí naučit Horsemanshipu.

Collecta

27. července 2012 v 16:41 | Franch

Collecta

Sunny day

Bleskovka-Breyer

25. července 2012 v 20:59 | Franch |  bleskovky
BLESKOVKA
jak moc dobře znáte....
....Breyer?

otázka číslo 1:
Na co se firma BREYER zaměřuje?

otázka číslo 2:
Od jakého roku firma existuje???

otázka číslo 3:
Napište všech 5 velikostí ve kteréch můžete najít breyery ( a napište která z nich se už nevyrábý)

otázka číslo 4:
Napiš kdo je Cmkovaný a kdo né.
A
B
CD

Otázka číslo 5:
Poznej kdo je na obrázku ( vybrala jsem známé koníky a jsou všchni k dostání na TH)
A-
B-
C-

bonusová otázka:
jak se jmenuje koník na obrázkuu?

Foto -Princ

25. července 2012 v 16:55 | Franch |  Dny ve stájích
Ahoj mám tu pro vás nafoceného toho nového Collecťáka Prince zítra možná budou Dolana

Přijel koník !!!!!!!

23. července 2012 v 16:37 | Franch |  Dny ve stájích
Ahoj´, tak hádejte kdo dneska se uráčil přijet ke mě? Ano je to ten koník z abnexu. Je to Paddock Pals a je užasný!!!!! Mám nafoceno!!!!! Ale to musím vlézt na druhej komp jelikož tady mi nejdou nahrávst fotky :-( No jmenuje se dolan a je to Norik. Ale dost bylo Dolánka budou tu pak asi zítra fotky. Tedkon koukám že budu muset pozměnit v menu miniinfo tak hnedka po článku jdu na věc XD
No a když mám svého prvního Paddock Palse tak nevíte kdy je přestali vyrábět???? Jo a tady pár jejich obrázku (Zdroj: Google)
A toto j můj Ťuťínek!!!!!

Mini info

22. července 2012 v 14:03 | FRanch |  Novinky
Ahoj, tak je tu pár věcí které vám chci napsat:
- vyrobila jsem do obchudku nové věci: Uzdéčku, ohlávku a madla
- Nevím jestli víte že máme nového koníka už má jméno: Princ
- Zjistila sem že mám 25 sr a já vám moc všem děkuji za to že mímy Sr jste. A návštevnost je pro mě dostačující 20 za den, no mě to stačí. Samosebou že bych byla ráda kdyby to bylo více ale to je jedno. Jen mě trochu štve že kdykoliv napíšu delší článek jako včerejší a ten před tou dobou než sem odjela že to nikdo nekomentuje. Jediná Rainbow a Lorian daly komentář k článku. Ale když jsou kratší články nebo obrázky tak komentují i ostatní čím to je???? No to je fuk jen moje uvaha neberte to nějak osobne ju???
- příjde ten koník z Abnexu konečně a budou MW koníci

Toto bylo jen krátké info a né uplné pro ty kteří nečetli včerejší článek kde to je všechno rozepsané a je tam toho mnohem více. No nic já se tedkon nudím takže si jdu číst vše nějaký starý články nebo tak něco, profilky koní,........ Čekejte komentáře! :-)

Ahoj sem zpět :-)

21. července 2012 v 15:51 | Franch |  Novinky
Ahoj tak jsme přijeli od dědy. Chtěla sem si vyndat z přestěhovaných krabic nejaké koníky na focení ale já nevěděla v jaké jsou a tak sem to vzdala. Ve čtvrtek sem byla v kině a koupila sem si v Pompu nového koníka. Jeto Hanover hřebec od Collecty, tam vám měly tak krásné koníky ale tak pomlácený že mi z toho bylo zle! On taky není žádná sláva má dvě odděrky na ocase, malou odřeninku na kloubu u nohy a vydenou malou čárku na hřbetě. Není žádná sláva ale mě se tak líbil a ty odděrky jsou tak malé že nejsou skoro vidět až na ty na ocase :-( To je jedno. Už konečně příjde ten Breyer snad! Jelikož mi poslaly mail ve kterém potrzují odeslání. Mimochodem ve čtvret sem měla 13 narozeniny. Nějak sme to neslavily to až asi u babi. Od rodiču sem dostala mini notebook a děda mi řekl že v srpnu pujdem do nakupaku a od nej si něco vyberu, ještě ssem dostala náušnice od Schwarovski vlastně. V Sobotu pojedem k babi od ním mám slíbeného Traditionala tak sem zvědavá jestli to výjde neřeknu jakého ale mužete hádat je to ona. Jen se bojím malé sestřenky, ona si s ní bude chtít určitě hrát jenže já jí ho nebudu chtít pujčit jelikož bi mi jí mohla zníčit !!!!! Takový fláknutí o podlahu a má po noze :-( No nějak jí to bude muset máma vysvětlit. Snad se nic nestane. Bude mi stačit starost o jednoho Collecta a dva breyery. Já nevím proč ale děsně se bojím že se mím koníkum něco stane u schleich a ni tak ne ale u breyeru umírám hruzou když musí být zabaleni v nějaké tašce a uschováni v kufru. Sem zvědavá jak povezu Traditionála a toho co příjde v klíně no nějak to udělám. Do oblečení si je nedám. Jelikož ho sebou nepovezem všechno už máme přestěhované, s sebou tu máme pár oblečení které budu přes týden nosit sice ho povezem asi v tom autě ale tomuto neduvěřuji. Kamarádka si takhle schovala breyera a jelikož na to zavazadlo naházeli další věci tak jednoduše i když byl vpolovině křupnul. No možná že toho traditionala bych mohla dát do krabice a vycpat toaletákem toho menšího si vezmu do klína a Collecťáka dám do tašky. No nějak to přežiji!!! Jinak zítra posílám peníze za 3 krásné MW koníky konečně!!! Jinak mám docela dost penez no tedkon zaplatím za toho breyer až sem příjde. Pak za ti MW koně a zbidou mi peníze. Za ně koupím jezdkini Megan asi pro toho traditionala a zbide mi ještě 270 korun. Za ně si nechám asi udělat u Péti výstroj a bude to O.K. Tak fajn ahoj!!!!

Breyer obchody

20. července 2012 v 17:19 | Franch |  Novinky
Ahoj ráda se dívám na obrázky z breyer obchodu a závidím lidem kteří je máj ve státě nebo ve městě kde žijí. Zdroje nebudu psát je to prostě z Google.
tot vše
Zdroj: GOOGLE

Obrázky

19. července 2012 v 18:40 | Franch |  Novinky
docela hezký koník (tedkon nevím jméno) Má i pěknou výbavičku. Značka: BReyer Traditional.
Uplně uchvatný breyer jezdec a koník. Limitováno na 2500 kusů a jet to faktyš boží co já bych za jednoho dala!
2009 holidays já nevím proč ale tito koníci se mi najednou začaly líbyt nejdříve sem byla proti nim ale tedkon mi příjdou děsně zajmaví!
Ten je božskej!!!!! Vraždila bych jen abych ho dostala
Nelíbý se mi tolik jako druhý ale také ujde
no není to krásnoučky???
A perlička na konec:
No to čumím! Že by i Collecta uměla tak krásné koníky jak Breyer???

Jo a tady animka od Koni docela se mi líbý dělala jí sama.
Já s ní souhlasím!!!! Povedla se ti:-)

Gymy a Beata příjezd

18. července 2012 v 22:26 | Franch |  Foto články
Ahojky mám tu pro vás jeden fotočlánek, je trochu opožděně jelikož koníky mám doma už měsíc ale zrovna sem měla chcíly to nahrát :-)

Název: Gymy a Beata příjezd
Číslo fotočlánku: 2
Počet fotek: 25

!!!!!TADY!!!!


koně model a živý

18. července 2012 v 16:45 | Franch
Obrázky živých předloh breyer modelu:
Sapphire:
model a tedkon živá:

Impress:
a živý:

Sheik:
model a živý:

Fox valley oliver:
A živý:

Jak stěhuji

17. července 2012 v 14:58 | Franch |  Novinky
Ahoj tak tohle mě vážně naštve. Od ABNEXU sem si objednala toho breyer. A už asi pět týdnů se ho nemůžu dočkat tady vám dávám jak ho znich doluji, od doby co mi ne a ne dojít:

Dobrý den,


balicek je od patku zpet u nas (kdyz se dari :( )
sice jsem jej odeslal ihned jak jsem psal, ale ve spechu jsme jej spatne popsal.
Prebalime jej a ihned opet odesleme.
Velice se omlouvam za komplikace.
S pozdravem Abnex tým
Martin Nedvěd

www.abnex.cz
----- Původní zpráva -----
> Odesilatel: k.cancikova@seznam.cz
> Příjemce: "Abnex shop" <abnex@abnex.cz>
> Datum: 07/15/12 16:13
> Předmět: Re: Re[2]: Potvrzeni objednavky cislo: 303703 z obchodu www.abnex.cz
>
> Dobrý den, prominte že opět obtěžuji, ale chtěla bych se optat jestli už jste poslaly (vyexpedovaly) objednavku číslo 303703. Jelikož stěhování je u konce a budem měnit adresu bydliště. Jestli se to stihne popřípadě jak mám změnit adresu?
> Děkuji.
> Čančíková
>
> > ------------ Původní zpráva ------------
> > Od: Abnex shop <abnex@abnex.cz>
> > Předmět: Re[2]: Potvrzeni objednavky cislo: 303703 z obchodu www.abnex.cz
> > Datum: 29.6.2012 22:57:53
> > ----------------------------------------
> >
> >
> > Dobrý den,
> >
> > velice se omlouvám,
> > zboží je skladem, ale objednávka se nám zasekla na expedici.
> > Napravím a vyexpedujeme ji.
> > Děkuji za upozornění.
> >
> > S pozdravem Abnex tým
> > Martin Nedvěd
> >
> > www.abnex.cz
> > ----- Původní zpráva -----
> > > Odesilatel: k.cancikova@seznam.cz
> > > Příjemce: Abnex-shop <abnex@abnex.cz>
> > > Datum: 06/29/12 13:03
> > > Předmět: Re: Potvrzeni objednavky cislo: 303703 z obchodu www.abnex.cz
> > >
> > > dobrý den,
> > > mohu se vás zeptat? Před dvěmi týdny sem objednala ve vašem e-shopu: Breyer
> > Horses- spotted Drafter- Black Pinto za 199 korun. Na adresu: Katerina
> > Cancikova, Klatovská 586, nýrsko 340 22. A model mi ještě nedorazil chtěla bych
> > se zeptat jestli dorazí do konce měsíce července popřípadě do poloviny srpna
> > letošního roku. Jelikož se stěhuji do Kosmonos a bylo by nutné změnit adresu u
> > objednávky. Popř.: že by model nestihl přijít na koho se mám obrátit se změnou
> > adresy?
> > > Děkuji K. Čančíková
> >
> >
> >
> >
> >
> >

No tak snad už dojde!!!! Už se ho nemůžu dočkat!!!! A kyž už jsme u koní tak vám napíši jak stěhuji mé miláčky.
Ještě před odjezdem na tábor sem Kardinále a mé 4 stablíky důkladně zabalila. Kardinále sem jako mumii zafáčovala do bublinkové folie a stablíky sem omotala stejnou folii. Vše dala do krabice od bot vystlanou celou rolí toaletního papíru a přidala jezdce a vybavení. Kardinále sem ještě dala na sebe dečku. Pak sem krabici důkladně přelepila klepenkou a popsala napisy: Křehké, Neotvírat, Nezatěžovat a Nevyhazovat. Ještě sem to tátovi vysvětlila ten vůbec nevěděl co to je Breyer tak sem mu řekla jednoduše že to je ten kun za 5 stovek a jak to hnedka pochopil!!! :-) Schleichové nevím jak důkladně či nedůkladně jsou zabalení jelikož je balila máma. Přijela sem z tábora a v pokoji bylo plno krabic. Táta je pak odvezl včera sem je zkoušela hledat ale našla sem jen budovy, tak je asi táta odvezl. Krabici s breyrama sem také nenašla takže zřejmě bude také už v Kosmonosích. Zítra tam pojedu 5 hodin vlakem!!!! Miluji cestování vlakem ale 5 hodin brrr. Ještě mě štve že na cestě nebudu mít žádného kamaráda jako z modelů :-( No pak budu u dědy táta s mámou budou chodit do prácr a já budu s dědou a našim psem sama. Doufám že nebude hnusně, to bych vzala psa a šla bych se podívat po okolí a hledat nějaké místa na focení a jestli bych našla tu krabici s modely tak i nafotila něco!!! Jestli bude hnusně mám v plánu sjet do Bolky a pořádně udělat si soukromou exkurzi po Bondy a toho druhýho krámu co tam je! (Olympie že by???) Možná koupím i nějáký přírustek jelikož mám 753 korun přesně! Přemýšlím jestli to vrazit do Breyeru a nebo schleichů. K narozeninám bych měla dostat Traditionala. Kdo to bude se dozvíte až pak, víte no kupuje babi takže to není nikdy jistý i když má katalogový číslo. Se nedivte už tři roky po sobě od ní dostávám k narozeninám stéjné schleich koně (Andaluskou klisnu). A koupím si asi 2 nebo 3 Miníky!!! Už se na ně mocinky těším!!!! Přemíšlela sem a asi s těmi penězmi udělám tak že si za ně koupím ty MW koně pak jednoho schleicha a objednám si tento Play set i když možná i ten vedle poradte který!!!! Oba jsou moc hezcí! Ale k nim by došlo až bych přijela s těch Kosmonos!!! No dneska byl dlouhý článek tak tu máte přednastavené na další dny nějaké ty obrázky! :-)
Tak ahoj Franch
Breyer – Horse Play SetPrvní z setíku líbý se mi ten kun jak se vzpíná


Breyer – Pony Care Play SetDruhý ty poníci jsou božský

Breyer - Breast Cancer Benefit StablemateKdyby mi zbily prachy přidala bych k objednávce jeho! :-)

Taška pro jezdce

16. července 2012 v 17:57 | Franch
Taška pro jezdce

Popis: Krásná a praktická kožená taška pro jezdce. Můžete si sní vyjít na nákup nebo do stáje a naplnit jí pamlsky pro koníky!
Nahoře je rozepínací takže lze nasadit na každého jezdce!
Cena: 5 Kč
Velikost: Dítě-SCH, Jezdec SM BH, Dospělý-SCH
Barva: obšití: zelená, žlutá, oranžová
Dostupnost: NEOMEZENO!!!!
Foto:

Breyer

16. července 2012 v 17:57 | Franch

BREYER

Sedla
Uzdy/Uzdéčky
Ohlávky/Vodítka
Deky/Podsedlovky
Sety/sady
Ostatní