Hodnocení koníků

14. července 2012 v 22:00 | Franch |  Novinky
Ahoj, tak vám tu dám hodnocení breyer koníku. Tentokrát jsem si vyhlídla 6 koníků.
Breyer - Bonanza Chub
Breyer - Bonanza Chub
Výrobce: Breyer
Katalogové číslo: 1453
Naše cena: 750.00 Kč
bez DPH: 750.00 Kč
Třetí koník z Bonanza série právě přichází! Chub Hosse Cartwrighta ze seriálu Bonanza je křížencem AQH a plnokrevníka. Tento valach na sobě má i krásnou černou ohlávku, která je však součástí modelu, proto nelze sundat. Novinka pro rok 2011!
Podle mě je koník docela hezký. Opravdu v něm vidím ti dve plemena. Je moc hezký propracovaný. Doporučila bych tedy ale fotku na jiném podkladě takhle se strácejí jeho nohy! Má krásnou ohlávku, jenže ohlávka nelze sundat! Podle mě jeho cena 750 korun je velmi dobrá a není ani předražený ale ani neják poddražený.
Moc se mi líbý ale osobně bych dala přednost jiným modelum.
Hodnocení: 8/10
Breyer - ASPCA Benefit Animal Rescue Gift Set
Breyer - ASPCA Benefit Animal Rescue Gift Set
Výrobce: Breyer
Katalogové číslo: 1459
Naše cena: 880.00 Kč
bez DPH: 880.00 Kč
Rok se s rokem sešel a vy máte opět možnost přispívat prostřednictvím koupě Breyer modelů na dobrou věc! Letos koupí tohoto krásného Benefit setu sponzorujete asociaci ASPCA věnovanou opuštěným kočkám, psům, koním atd. po celých Spojených státech. Set obsahuje Traditional koníka, kočku a pejska, to vše baleno v krásném ozdobném balení. Novinka pro rok 2011! .
Tak po tomhle setě bych hned skočila! Mám upřímě v plánu na něj šetřit ale to budu dlouho a než na něj našetřím tak si koupím jiného. (tohle nemusí být pravda píšu to 13.5) Líbý se mi že podpoříte dobrou věc. Jen by mě zejmalou ajkou částkou. Pejsek a kočička se mi moc líbý protoře je jen pár zpusobu jak získat od Bh jiné zvířata než koně. Koník na první fotce vypadá obyčejně ale podívajte se na něj z jiného uhlu v krabici, ten má krásnej kukuč! Líbý se mi jeho hříva, ještě jsem nenarazila na model s takovou krásnou hřívou. Pejsek je moc hezký, má pěknou barvu a postoj jen kočka má divný postoj jak kdybyse něčeho bála a byla naježená!
Kdybych si na tento sed našetřila tak si ho koupím.
Hodnocení: 9.5/10
Breyer - Headley Britannia
Breyer - Headley Britannia
Výrobce: Breyer
Katalogové číslo: 1466
Naše cena: 880.00 Kč
bez DPH: 880.00 Kč
Dlouho očekávaná Liver Chestnut plnokrevná klisna Headley Britannia je konečně zde! Toto je portrait model šampionky všestrannosti (Three Day Eventing) ježděné Lucindou Fredericks.
Upřímě mi jako moc všetstraný kun nepříde! Její postoj a malé hubené nožky mi připomínají spíše drezúráka. Jinak je model docela hezký. Mě osobně moc nezaujal svou barvou ale těma nekonečnýma nohama. Je dost prpracovaný. A má pěkně i udělaný ocásek.
Kdybych si jí mohla koupit tak bych možná dala přednost jiným modelum ale chtěla bych jí.
Hodnocení: 9/10
Breyer - Cedric, Olympic Show Jumper
Breyer - Cedric, Olympic Show Jumper
Výrobce: Breyer
Katalogové číslo: 1467
Naše cena: 850.00 Kč
bez DPH: 850.00 Kč
Portrait model parkůrového mistra ježděného Laurou Kraut může být nyní Váš! Cedric v roce 2005 vyhrál zlatou medaili v show jumping na Olympiádě.
Je moc hezký, Lákavá zbarvením, postojem a vším! Je moc podle mě povedený! A prpracovaný. Myslím že má krátkou hřívu jinak by mu měla vlát. Protože když mu vlaje ocas bylo by to divný a myslím že skoro každého by to trochu odradilo.
Kdybych si na něj našetřila tak bych si ho koupila.
Hodnocení: 9.5/10
Breyer - Apple Jack, Fall Collector's Choice 2011
Breyer - Apple Jack, Fall Collector’s Choice 2011
Výrobce: Breyer
Katalogové číslo: 1457
Naše cena: 580.00 Kč
bez DPH: 580.00 Kč
Podzimní sběratelská volba nám letos přinesla roztomilého Welsh-Cross ponyho jménem Apple Jack, vítězný návrh Jessicy Mosley z Aljašky. Apple je pony zbarvení Red Sorrel, přichází v roztomilé krabičce a ve výrobě je pouze tento podzim, takže s koupí neváhejte!
Teto poník se mi opravdu líbý. Je krásně zahlavený a má lákavé zbarvení. Je docela i hezky propracovaný. Myslím že tento model je častou volbou protože je to poník a nestojí tedy tolika jako velcí koně. Je moc hezký se proto ani nedivým že to je 2 nej kun ztraditional!
Kdybych měla možnost si ho koupit tak bych si ho asi koupila, ale kdybych měla více peněz šla bych zajinýmy dospělými konmi.
Hodnocení: 9/10
Breyer - TS Black Tie Affair
Breyer - TS Black Tie Affair
Výrobce: Breyer
Katalogové číslo: 1473
Naše cena: 850.00 Kč
bez DPH: 850.00 Kč
Tento Pintabian je velice inteligentním a talentovaným koněm. Tobiano hřebec Black Tie Affair zvládá nejrůznější cirkusové kousky, jako například úklony, sedání, lehání apod.! Navíc má na kontě řadu ocenění z Western Pleasure, takže jde o vskutku všestranný talent! Portrait model slavného koníka můžete nyní vlastnit i Vy!
Já nevím jak vám ale mě se hodně líbý! a nejen proto že myluji Painty! Je moc hezký barevně sehraný a má pěkný postoj. Se nedivým že to je 4 nej kun traditional.
Kdybych měla možnost si ho koupit tak bych dala přednost jinému koníkovy kterého si nekupuje tolik lidí.
Hodnocení: 9/10
Tak to tu máme a jak by to bylo kdybych si je mohla všechny koupit? Jak stojí u mě na žebříčku popularity? Asi takhle:
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Terybery Terybery | E-mail | Web | 15. července 2012 v 12:24 | Reagovat

Mě se u Headley nelíbí ta hříva a kštice :P. Jinak bych nad ní fakt neváhala XD

2 Lorian Lorian | Web | 15. července 2012 v 19:29 | Reagovat

BH jsou úžasní, většinou s tebou souhlasím.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama